PERFORMANS  |  FITNESS  |  TRIATHLON  |  SWIMRUN  |  AÇIK DENIZ  |  YÜZMEYI ÖĞRENIN  |  JİMNASTİK | ŞNORKELLE YÜZME | YÜZ MASKELERI

 

 1 Kasım'dan 24 Aralık'a kadar satın alınan tüm hediyelerin, Noel hediyesi olarak satın alınması durumunda özel olarak uzatılmış iade politikası vardır.

ProSwimwear, 01/11/21 ve 24/12/21 arasında satın alınan ürünler için 31 Ocak 2021'e kadar iade kabul edecektir.


ProSwimwear'ın 25 Aralık ve 26 Aralık 2021 tarihlerinde Noel için kapalı olacağını lütfen unutmayın.

Müşteri hizmetleri departmanımız, herhangi bir telefon veya e-posta sorgusunu yanıtlamak için 29 Aralık Çarşamba günü saat 08:00'den (GMT) itibaren yeniden açılacaktır.


 

Farkına varmak
ProSwimwear artık iadeleri kabul etmek için Ezi İade şirketini kullanmamaktadır, ProSwimwear, Ezi İade adreslerine geri gönderilen herhangi bir ürün veya sipariş için herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir.
Öğenizi iade etmek için lütfen aşağıdaki süreci izleyin.

Ürünlerinizi iade etme deneyimini olabildiğince hızlı ve kolay hale getirmek istiyoruz. Uluslararası iadeler için, kayıp durumunda Uluslararası "imzalanmış" veya "takip edilmiş" posta ücreti önerilir.

Nakliye sırasında herhangi bir olası hasarı önlemek için ürünün yeterince paketlendiğinden emin olmak müşterinin sorumluluğundadır, nakliye sırasında hasar gören bu tür ürünler müşteriye iade edilir ve iade edilmez. İade edilen malların değeri tamamen iade edilecektir; Herhangi bir nakliye ücreti (iade edilen mallar hatalı değilse) veya varsa, siparişiniz için ödediğiniz herhangi bir vergi için size geri ödeme yapılmayacaktır.

  • İadelerinizi paketleyin, siparişinizle birlikte gelen iade formunu doldurun ve iade paketinizin içine koyun.
  • Https://proswimwear.gfs-returns.com/ adresini ziyaret edin ve doğrudan bize geri dönen bir iade etiketi satın almak için bilgileri doldurun
  • Arkanıza yaslanın ve gerisini bize bırakın!

Gerçekten bu kadar basit, iadenizi işleme koyduktan sonra, geri ödemenizi mümkün olan en kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz.

Standart Iade Prosedürü

Lütfen dikkat: Standart iade prosedürümüz, hatalı malları iptal etme ve reddetme yasal hakkınızdan ayrıdır (aşağıya bakın). Standart iade prosedürümüz yasal haklarınızı etkilemez.

Öğeniz hatalıysa veya yasal iptal etme hakkınızı kullanmak istiyorsanız, daha fazla bilgi için bu sayfanın alt kısmına gidin.

Yeni, kullanılmamış veya kullanılmamış ürünleri, malların size gönderildiği tarihten itibaren otuz (30) gün içinde iade edebilirsiniz. Tarafınızca alınan tüm ürünler orijinal ambalajıyla birlikte iade edilmelidir. Lütfen iade paketinizin güvenli bir şekilde paketlendiğinden ve mühürlendiğinden emin olun.

Bir geri ödeme yapılması gerekiyorsa, geri ödemeyi mümkün olan en kısa sürede ve her halükarda orijinal siparişin bize ulaşmasını izleyen on dört (14) gün içinde işleme koyacağız.

Hijyen etiketi ve / veya giysi etiketi bulunan ürünler, ancak etiketi hasarsız ve ürüne tam olarak yapıştırılmış hallerde iade edilebilir. Ayrıca havuzda kullanılan ürünler iade edilemez. Hijyen etiketi ve / veya giysi etiketlerinin eksik olduğu, hasar gördüğü veya tahrif edildiği veya ürünün havuzda kullanıldığı durumlarda iade edilen ürünler iade edilmeyecek ve masrafları size ait olmak üzere size geri gönderilecektir.


Hijyen / giysi etiketlerini kaldırarak veya bir havuza girerek malları iade edilemez hale getirmeden önce satın alınan malların yeterli olduğundan emin olmak müşterinin sorumluluğundadır.

Mallar size aitken, mallara makul bir özen gösterme konusunda yasal bir yükümlülüğünüz vardır. Mallara mülkiyetinizdeyken makul bir şekilde bakmadığınız takdirde, şu hakları saklı tutarız:

  • Geri ödemeyi reddetmek ve malları size iade etmek için maliyet bedeli üzerinden ek ödeme talep etmek veya;
  • Herhangi bir geri ödemeden para keserek sizden tazminat alın.

Ürünlerin iade edilmesi durumunda teslimat ücretlerini iade etmeyeceğiz. Yalnızca aşağıda açıklandığı gibi hatalı malları iptal etme veya reddetme yasal hakkınızı kullandığınızda orijinal teslimat ücreti size iade edilecektir.

İade bizim hatamızdan kaynaklanıyorsa veya mallar hatalıysa, yalnızca iade masraflarını ve sonraki yeniden teslimat masraflarını (varsa) ödeyeceğiz.

 

İade Adresi

ProSwimwear

Unit 1 Plum Lane

Bridgwater

Somerset

TA65HL

United Kingdom

 

Değişimler

Maalesef değişim hizmeti veremiyoruz. Eğer başka bir ürün istiyorsanız, yeni bir sipariş verin ve diğerini iade ediniz, paranızı iade edelim.

 

Defolu Ürünler

Defolu olduğundan dolayı iade edilen ürünler için iade departmanımıza hitaben bir not yazılmalı, sipariş numarası ve defonun detaylı açıklaması belirtilmelidir.

Ürün veya ürünler iade departmanımız tarafından üretici ile iletişime geçilerek değerlendirilecektir.

Eğer ürünün defolu olduğuna karar verilirse, ürün ya değiştirilecek veya defolu üretim durumunda, istenirse alternative bir ürün veya ödenen paranın tamamı iade edilecektir.

Eğer ürün defolu ise, ödenen paranın tamamının iadesi yapılacaktır (sadece standart kargo ücretleri).

Bu işlem, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra birkaç hafta sürebilir.

 

Yanlış Gönderilen Ürünler

Yanlış gönderilen ürünler iade departmanımıza gönderilmelidir. Ürün tarafımıza ulaştığında, stok durumuna göre ya doğrusu ile değiştirilecek, yada paranın tamamı iade edilecektir.

Birleşik Krallık müşterileri yukarda belirtilen ÜCRETSİZ 48 saat takipli posta iadesi işlemini kullanmalıdır.

Uluslararası müşteriler yanlış ürün aldıklarında tarafımızla iletişime geçmeli ki, sonrasında uygun bir ayarlama yapılabilsin.

 

Promosyon Ürünleri

Zaman zaman, müşterilerimize özel promosyon şartları dahilinde ücretsiz ürünler sunmaktayız. Proswimwear ücretsiz ürünleri iyi niyetli olarak sunmakta olup, defolu ürünlerden sorumlu değildir ve değişim yapılmamaktadır.

 

Şartlar ve Koşullar

Lütfen, bu sayfada belirtilen kargo hizmetleri veya taşıyıcıları haricinde iade yapmayınız.

Lütfen dikkat, ProSwimwear satın alınan ürünlerin iadesiyle ilgili olarak herhangi bir vergi veya harç ödemesinden sorumlu tutulamaz.

Ürünleri ProSwimwear'a iade ederken özellikle kuryeler kullanılırken tüm masrafların farkında olduğunuzdan emin olunuz.

ProSwimwear'a iade edilen ve ödenmemiş vergilere ve harçlara tabi olan tüm ürünler reddedilir. Bu, ödeme alınana kadar ürünlerin kurye tarafından tutulacakları anlamına gelir.

Ödeme bekleyen kuryeler tarafından tutulan tüm ürünler ProSwimwear'un erişemeyeceği harici bir yerde tutulacaktır.

Vergiler ve harçlar ödenmemişse ve / veya kuryeler tarafından tutulan iadeler varsa, ProSwimwear iadelerinizi işleme koyamaz.

Vergileri ve ön ödemeleri ödenmiş olarak gönderilen iadeler, normal olarak kabul edilir ve işlenir.

 

Bütün ürünler orjinal paketi içinde bütün etiketleri ile birlikte gönderilmelidir. Kullanılmış veya havuzda veya klorlu suda kullanılmış mayo, yüzme gözlüğü veya yüzme aksesuarları için para iadesi yapılmaz. Havuzda kullanmadan önce ürünün uyup uymadığına bakılması ve ürün iade edildiğinde yeniden satılamaz halde olması müşterinin sorumluluğundadır.

İadelerin tarafımıza ulaşırken zarar görmemesi için uygun paketleme yapılması müşterinin sorumluluğundadır, paketlemeden dolayı zarar görmüş ürünler müşteriye iade edilir ve parası iade edilmez.

 

 

 

 
© 2021 ProSwimwear Ltd. All Rights Reserved.