PERFORMANS  |  FITNESS  |  TRIATHLON  |  SWIMRUN  |  AÇIK DENIZ  |  YÜZMEYI ÖĞRENIN  |  JİMNASTİK | ŞNORKELLE YÜZME | YÜZ MASKELERI

Orca

Orca, 1993 yılında Scott Unsworth tarafından Auckland, Yeni Zelanda'da kuruldu. O, geleneksel wetsuits yüzmek için özellikle iyi olmadığını tespit çünkü kendi wetsuits tasarlama ve yaratma kararını verdi.

Çığır açan tasarımlar ve yüzücü odaklı ürünler sayesinde Orca, son birkaç on yıl boyunca kendileri için küresel bir isim yapmayı başardı. Triatletlerden, vahşi yüzücülere ve açık su yüzme kulüplerine kadar, birçok yüzücü şimdi açık yüzme maceraları için Orca'yı seçiyor!

Triatlon wetsuits'i bulacaksınız, SwimRun Wetsuits ve Orca aralığı arasında daha fazlası. Yeni başlayandan uzmana, her yetenek seviyesi için bir yüzme wetsuit var. Yüzücünün ana ürün yelpazesinin yanı sıra, yüzme havuzları, gözlükler ve daha fazlası da var! Vuruşunuzda çalışın ve sonraki tri veya açık sudaki zamanınızı iyileştirin Orca kickboard'ları, pullbuoys ve el kürekleri de dahil olmak üzere, yüzme eğitimi ekipmanlarıyla yüzme etkinliği.

Ayrıca, büyüyen macera sporuna katılanlar için yeni Orca SwimRun wetsuits serisi de var. Eğer daha önce hiç duymadınız (nerede bulundunuz?), SwimRun, rakiplerin yüzdüğü ve ada grupları arasında koşabildiği bir etkinliktir. & Ldquo; Aquathlon & rdquo; yüzücünün sadece bir kez suya girdiği olaylar, SwimRun yarışmacılarında, vahşi araziyi geçmeye ve bitiş çizgisine getirmeye çalışırken yüzme ile koşma arasında birkaç kez geçiş yapar. Sıklıkla iki kişilik takımlarda yapılan SwimRun, İskandinavya'da başladı ve hızla popülerlik kazandı. Artık tüm dünyada olaylar var ve herkes katılmak için heyecanlı. En son SwimRun wetsuits, ve antrenmanınız için ihtiyacınız olan tüm aksesuarlar ve yarış gününde ProSwimwear'de kendinizi bulmaya başlayın!

Orca sponsoru & hellip; Sebastian Kienle, Andrew Starykowicz ve aring; Sa Lundstr & ouml; M, Dani Molina, Albert Moreno, Sophie Corbidge, Bruno Pais, Jon Erguin, Sophia Saller, Roger Serrano, Peru Alfaro, Simon dahil olmak üzere bir dizi önde gelen sporcu Cochrane, Alessandro Fabian, Mike Phillips, Cesc Godoy, Sam Betten, Natalie Seymour, Ruben Ruzafa, Sebastian Najmowicz, Paweł Najmowicz, Seppe Odeyn, Caroline Livesey, Vicente Hernndez, Tamara Gomez.


© 2021 ProSwimwear Ltd. All Rights Reserved.