MP Michael Phelps


YARIŞ MAYOSU:

Michael Phelps Mayo

MP Michael Phelps'in inanılmaz mayo serisi, Olimpik yüzme efsanesi ve küresel yüzme markası Aqua Sphere arasındaki başarılı işbirliğinin bir sonucudur.

Phelps, havuzda etkileyici kariyeri boyunca 23 Olimpiyat altın madalya ve 26 dünya şampiyonluğu kazandı, ancak emekli olması sporu geliştirme tutkusunu kesinlikle durdurmadı.

Yeni MP mayo markasını yaratmak için uzun süredir antrenör olan Bob Bowman ve Aqua Sphere ile birlikte çalıştı.

Michael Phelps'in mayo serisinin en önemli ürünü XPRESSO teknik yüzme kıyafetidir. Jammerler veya dizlikli mayolar halinde mevcut olan FINA onaylı rekabetçi mayo, performansı ve esnekliği büyük ölçüde artırmak için hidrodinamik kumaşlara, bağlayıcı dikişlere ve aqua çekirdek sıkıştırma özelliğine sahiptir.

Ancak Michael Phelps kıyafetlerinde yarışmaktan çok daha fazlası bulunmaktadır. MP mayo markası, her yetenekteki yüzücü için olup çok çeşitli MP Swim fitnes ve antrenman kıyafetlerine sahiptir.

Eğer sizde Michael Phelps yüzme kıyafeti arıyorsanız, çok çeşitli renkli tasarımlar ve stiller içeren çok sayıda bayan mayo koleksiyonu stoklarımızda mevcuttur. Aynı zamanda, erkekler için çok çeşitli MP Mayo jammerleri, slip ve şortları bulunmaktadır.

Michael Phelps kıyafetlerinin tümü teknolojik olarak geliştirilmekle birlikte, nefes alabilen ve ultra klora dayanıklı Aqua Infinity kumaştan üretilmiştir. Her parlak ve renkli baskı Michael tarafından özenle seçilmiştir.

Michael Phelps mayo ürün yelpazesini geliştirmenin yanı sıra, Phelps ve Bowman aynı zamanda her türlü yetenekteki yüzücüye yardımcı olması için mükemmel bir MP Swim gözlük koleksiyonu, antrenman boneleri ve antrenman yardımcıları oluşturmuştur.

1 Numaralı Michael Phelps mayo mağazanız olarak tüm MP Swim ürün yelpazesini uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Alışverişe şimdi başla!

© 2020 ProSwimwear Ltd. All Rights Reserved.