PERFORMANS  |  FITNESS  |  TRIATHLON  |  SWIMRUN  |  AÇIK DENIZ  |  YÜZMEYI ÖĞRENIN  |  JİMNASTİK | ŞNORKELLE YÜZME | YÜZ MASKELERI

ProSwimwear Ltd hakkında

 

ProSwimwear Ltd 2006 yılında kurulmuştur. Merkezi İngiltere’nin güneybatısında bulunan şirketin Avrupa’nın en büyük yüzme ve yüzme yarışı ürünleri satıcısıdır. Geniş bir yüzme ürünleri ve aksesuarları yelpazemiz olup, misyonumuz yüzücülere amaçları ne olursa olsun, spor, yarış veya eğlence amaçlı yüzme hedeflerini yerine getirmeleri için ihtiyaç duydukları araçları sağlamak.

En İyi Markalar

Tüm dünyadan müşterilerimiz bulunmakta ve her türlü su sporu meraklıları / profesyonel sporcular için ürün stoklarımız bulunmaktadır. Müşterilerimiz ProSwimwear’e en iyi yüzme ürünleri seçeneklerini en düşük fiyatlarla sunması, güvenli ve hızlı bir şekilde teslimat yapması nedeniyle güvenmektedir! Speedo, Arena, TYR, FINIS, Jaked ve Maru gibi büyük markalardan çeşitli ürünler satmaktayız. Yüzme konusunda çok iddialıyız ve sürekli olarak ürün yelpazemizi genişletmekte, koleksiyonumuza eklemek üzere en iyi markaların ürünlerini bulmak için çalışmaktayız. Dünya çapındaki tedarikçilerimiz ile en iyi yüzme ürünleri seçeneklerini en popüler markalardan yeni kurulan markalara kadar size sunmayı hedeflemekteyiz.

Yarış/Performans

Yarış mayoları koleksiyonumuz rakipsizdir. Avrupa’daki performans mayoları konusunda en büyük ürün yelpazesi ve stoğuna sahip olmaktan gurur duyuyoruz. En son çıkan teknik mayolar, yarış gözlükleri ve dünyanın en iyi performans mayoları markalarına ait boneler diğer satıcıların çoğundan önce bize geliyor.

Spor ve Antrenman

Spor amaçlı yüzen yüzücüleri de desteklemek için buradayız. Yüzme kabul edelim ki en iyi spor şekli! O nedenle herkesi hedefleri ne olursa olsun bu spora olan ilgilerini geliştirmeleri için teşvik etmeyiz.

Spor amaçlı yüzen yüzücüleri desteklemek üzere hayat boyu mayolar için muhteşem kampanyalar ve çok çeşitli ekipman ve antrenman için yardımcı ekipmanlara yönelik benzersiz fiyatlar sunmaktayız.

Yüzmeyi Öğrenme ve Yüzme Kulüpleri

Çocuklarınız için yüzme becerilerini geliştirirken ihtiyaç duyacakları herşeyi sağlamaktayız. Suya ilk adımlarını atmalarından itibaren bölgelerindeki yüzme kulübüne ilk katıldıkları zamana kadar. Gelişimleri sırasında her adımda ihtiyaç duyacakları tüm ekipman bizde mevcut!

Triatlon

Burada tüm yüzme türleri konusunda iddialıyız, ve yıllardır triatlon atletlerini desteklemekteyiz. Geniş triatlon mayoları, ekipman ve kıyafetleri ürün yelpazemizin hepsi rekabetçi fiyatlarla sunulmakta. Bir sonraki yarışınız için mükemmel wetsuit mayoyu bulabilir, en son çıkan açık deniz yüzme gözlüklerini satın alabilir ve kendinize erkek ve kadın triatlon bölümlerimizden yeni bir triatlon mayosu alabilirsiniz.

Son 10 yıl içerisinde, faaliyetlerimiz ciddi anlamda büyümüştür, bu nedenle 12.000 metrekarelik depomuza ikinci bir katı ekleyerek en sevdiğiniz ürünlerin her zaman stokta olmasını ve sizlere her zaman tam destek sunmayı amaçladık. İnternet sitemizin yüzücüler için en iyi alışveriş deneyimi haline gelmesi konusunda iddialıyız.

ProSwimwear Warehouse

ProSwimwear OfficesCustomer Services

ProSwimwear OfficeCustomer Services

ProSwimwear Warehouse 2Customer Services

ProSwimwear Warehouse

© 2021 ProSwimwear Ltd. All Rights Reserved.